O nás

Značka A čo?! predstavuje odpoveď na tie najbežnejšie otázky Vášho života. A čo, keď som iná ako ostatní? A čo, že dnes nemám svoj deň? A čo sa budem stažovať ? A čo, keď prší? Hovorí sa predsa, že po každej búrke vyjde slniečko. Presne takáto myšlienka sa stala dušou celej značky A čo?!

Oblečenie a doplnky sú prevažne voľnočasové, určené pre deti ako aj dospelých. Každý kúsok je jedinečný, s láskou vytvorený a prispôsobený individuálnym požiadavkám zákazníka. Produkty sú robené na objednávku ako #custommade. Dôraz kladiem na kvalitu, strih a detaily. Preto vyberám kvalitné certifikované látky, ktoré Vás privedú k pocitu cítiť sa pohodlne.

Správny moment v živote človeka príde zrazu ! Stačí len robiť to, čo Vás baví, robiť to s láskou a chytiť sa príležitosti. Šitie má bavilo odjakživa a prirodzenou cestou sa môj koníček stal zároveň aj mojou prácou. Túžba rástla a prišiel deň, kedy som si povedala A čo?!. Prečo by som nemohla mať vlastnú značku oblečenia, ktorá by bola odpoveďou na otázky prečo? Postaviť sa za čokoľvek vlastné nie je jednoduché, avšak nie nemožné. A tak sa A čo?! dostalo na moje vecičky a môj sen sa stal skutočnosťou.

Späť do obchodu